Preskočiť na obsah
Jozef Horváth

Stavebníctvo

Jozef Horváth

Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Obec
Kaplna
Od roku
2008
IČO
43 875 297

Jozef Horváth

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
900 84 Kaplna
Na trhu od
1. januára 2008
IČO
43 875 297
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Podnikanie v číslach

18
rokov na trhu
2008
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Jozef Horváth

Jozef Horváth – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kaplna. Podniká od 1. januára 2008.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo, čistenie a kontrola komínov a preskúšavanie komínov.

Základné údaje

Obchodné meno
Jozef Horváth
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
43 875 297
Dátum vzniku
1. januára 2008
Miesto podnikania
900 84 Kaplna
Živnostenský register
Okresný úrad Senec, vložka č. 140-14406
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.22)
Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Jozef Horváth zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo

  • Čistenie a kontrola komínov

  • Preskúšavanie komínov

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Jozef Horváth?

Miesto podnikania je v obci 900 84 Kaplna.

Čím sa Jozef Horváth zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení“ (43.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: vodoinštalatérstvo a kúrenárstvo; čistenie a kontrola komínov; preskúšavanie komínov.

Aké je IČO – Jozef Horváth?

IČO je 43 875 297.

Odkedy podniká Jozef Horváth?

Podnikanie začalo 1. januára 2008. Na trhu pôsobí 18 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Jozef Horváth podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese jozef-horvath-14.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.